O nás

Vážení sportovní přátelé a milovníci koní, dovolte nám, abychom Vám v krátkosti představili naši organizaci.

V 80. letech naši předchůdci založili jezdecký spolek, který využíval pro zajištění své existence spolupráci s bývalým školním statkem, a později také se Střední zemědělskou školou v Českém Těšíně.

Novodobá historie začíná v roce 1994 registrací jezdeckého klubu u České jezdecké federace s přidělením registračního čísla MH 008. Do roku 2006 jezdecký klub byl partnerem pro Střední zemědělskou školu v Českém Těšíně. Kromě své hlavní činnosti vytvářel také podmínky pro praktický výcvik žáků a učňů.

Po roce 2006 se osamostatnil.

 

Končící sobotní výcvik

 

Náplní jezdeckého klubu je činnost v oblasti chovu a výcviku sportovních koní, poskytování možností ustájení koní, spolupráce s veřejností, rozšiřování členské základny. Jezdecký klub se zaměřuje na práci s mladými členy, kterým poskytuje výuku jízdy na ponících. Starší členové využívají k těmto účelům koně provozní. V posledních letech se jezdecký klub zaměřuje rovněž na jízdu spřežením. Organizace disponuje velmi dobrou vybaveností jak postrojů, tak počtem kočárů

Pro veřejnost nabízí  vožení na různých akcích , organizování příměstských táborů, přepravu osob a zajištění svateb.

Přijměte i Vy pozvání k nám do areálu a využijte některou s nabízených služeb. Zvou Vás členové Jezdeckého klubu v Českém Těšíně, z.s.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Jezdecký klub Český Těšín

Slezská 1135
Český Těšín
73701
604886129

Provozní doba -
Po - Pá - 15.00-19.00
So - Ne - 8.00-14.00
jezdeckyklubct@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode